پنج دری

مشارکت یا تهاتر؟

وبلاگ

۶ آبان ۱۴۰۰ 163 بازدید
پنج دری

مشارکت یا تهاتر؟

مشارکت در ساخت چیست؟

مشارکت در ساخت یک ایده ی مقرون به صرفه است…

همان‌طور که از نام مشارکت مشخص است، این قرارداد یک نوع «توافق» دو طرفه است که هر یک از طرفین در آن آورده‌ای دارند و با توجه به نسبت آورده‌شان با هم شریک می‌شوند.

متفاوت فکر کن متفاوت اجرا کن!

بگذارید مثال واضح‌تری بزنیم؛ مثلا شما صاحب خانه‌ای ویلایی و کلنگی هستید. با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به مسکن و بالا رفتن قیمت خانه، به این فکر افتاده‌اید که خانه‌تان را خراب کنید و در همان زمین، آپارتمانی چند طبقه بسازید.

اما مشکل اصلی شما این است که نه تخصص این کار را دارید و نه پولش را. اینجاست که مشارکت در ساخت می‌تواند به کمک شما بیاید. به این صورت که یک سازنده سرمایه و تخصص خود را با شما شریک می‌شود و برایتان آن خانه‌ کلنگی را تبدیل به آپارتمانی چند طبقه می‌کند. در نهایت شما با سازنده در سودی که از این ساخت و ساز به دست می‌آید شریک می‌شوید.

با انتخاب پنج دری شما فقط یک شریک انتخاب نمی کنید بلکه یک سبک کار به روز و جدید را انتخاب می کنید که این انتخاب میتونه یک سبک زندگی متفاوت رو برای شما به همراه داشته باشه و رویاهاتون رو به واقعیت تبدیل کنه.

قرارداد حرفه ای و مطمئن جهت بازسازی یا ساخت ملک شما بدون هیچ گونه هزینه ای از طرف شما مالک محترم و کسب یک نتیجه ی مطلوب و با اصالت.

بدون واسطه و بدون هزینه اضافه، پنج دری از ایده تا اجرا همراه شماست.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب راهنمایی بیشتر

می تونین از طریق تماس، پیامک یا واتساپ شماره های زیر با ما در ارتباط باشین.

09224693548

07136482067

_________________________________________________________

تهاتر چیست؟

شما می توانید بجای معامله یا شراکت با افرادی که ممکن است باعث ضرر و زیان شما در شراکت شوند از روش تهاتر ملک خود را بدون هیچگونه انتقال سند در حین انجام پروژه بسازید.

در این روش پیمانکار تمام مراحل اجرایی ساختمان را انجام می دهد و از خود ملک واحد دریافت می کند.

جهت کسب مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس بگیرید.

ملک شما سرمایه شماست!

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.